TACR106K006XTA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Udoskonalony
W magazynie: 9
W magazynie: 890
Similar
Similar
Vishay Sprague
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 0805 (2012 metryczne) 5Ohm