TMCP0J106MTRF
Numer produktu DigiKey
718-2485-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-2485-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-2485-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TMCP0J106MTRF
Opis
CAP TANT 10UF 20% 6.3V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 0805 (2012 metryczne) 5,3Ohm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TMCP0J106MTRF Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5,3Ohm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
P
Napięcie - znamionowe
6.3 V