TACR106K016RTA
Numer produktu DigiKey
478-8870-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-8870-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-8870-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TACR106K016RTA
Opis
CAP TANT 10UF 10% 16V 0805
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 0805 (2012 metryczne) 5Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TACR106K016RTA Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,053" (2,00mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
16 V