TACR106K006ATA jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 344
Udoskonalony
Udoskonalony
W magazynie: 890
Similar
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 0805 (2012 metryczne) 5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TACR106K006ATA
Numer produktu DigiKey
TACR106K006ATA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TACR106K006ATA
Opis
CAP TANT 10UF 10% 6.3V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TACR106K006ATA Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,053" (2,00mm x 1,35mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
R
Napięcie - znamionowe
6.3 V