MC2016Z40.0000C19XSH
Numer produktu DigiKey
478-MC2016Z40.0000C19XSHTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-MC2016Z40.0000C19XSHCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-MC2016Z40.0000C19XSHDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MC2016Z40.0000C19XSH
Opis
XTAL OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 MHz XO (standardowe) HCMOS Oscylator 1,71V - 3,63V Czuwanie (zasilanie wyłączone) 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Napięcie - zasilania
1,71V - 3,63V
Prod.
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd - zasilania (maks.)
8mA
Status części
Aktywny
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Rezonator bazowy
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Obudowa / skrzynia
4-SMD, brak odprowadzenia
Częstotliwość
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,063" (2,00mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Funkcja
Czuwanie (zasilanie wyłączone)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)