CX3225SA12000D0GPQC1
Numer produktu DigiKey
478-CX3225SA12000D0GPQC1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-CX3225SA12000D0GPQC1CT-ND - Taśma cięta (CT)
478-CX3225SA12000D0GPQC1DKR-ND
Producent
Numer produktu producenta
CX3225SA12000D0GPQC1
Opis
XTAL/3.2X2.5MM/12MHZ/8PF/+-15PPM
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 MHz ±15ppm Kryształy 8pF 120 Ohms 4-SMD, brak odprowadzenia
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120 Ohms
Temperatura robocza
-40°C - 105°C
Częstotliwość
12 MHz
Obudowa / skrzynia
Stabilność częstotliwości
±30ppm
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja częstotliwości
±15ppm
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,031" (0,80mm)
Pojemność obciążenia
8pF