AVRL101D3R3FTA
Numer produktu DigiKey
445-181646-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-181646-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-181646-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
AVRL101D3R3FTA
Opis
VARISTOR 27V 500MA 0402
Szczegółowy opis
27 V 500 mA Warystor 1 Obwody Montaż powierzchniowy, MLCV 0402 (1005 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
AVRL101D3R3FTA Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Napięcie warystora (maks.)
32.4 V
Producent
TDK
Prąd - udarowy
500 mA
Seria
Energia
0,01J
Digi-Reel®
Liczba obwodów
1
Status części
Aktywny
Pojemność przy częstotliwości
3.3 pF @ 1 MHz
Maksymalne napięcie stałe
20 V
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie warystora (min.)
21.6 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy, MLCV
Napięcie warystora (typ.)
27 V