KGM32RR72A332KU nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 933
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 3 980
KEMET
Vishay Vitramon
Vishay Vitramon
Similar
Similar
3300 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
KGM32RR72A332KU
Numer produktu DigiKey
478-KGM32RR72A332KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM32RR72A332KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM32RR72A332KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
KGM32RR72A332KU
Opis
CAP CER 3300PF 100V X7R 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
KGM32RR72A332KU Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,130" x 0,098" (3,30mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,041" (1,05mm)