VJ1210A332FXBAT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
3300 pF ±1% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1210A332FXBAT
Numer produktu DigiKey
VJ1210A332FXBAT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1210A332FXBAT
Opis
CAP CER 3300PF 100V C0G/NP0 1210
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VJ1210A332FXBAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±1%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)