VJ1210Y332JXEAT
Numer produktu DigiKey
VJ1210Y332JXEAT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1210Y332JXEAT
Opis
CAP CER 3300PF 500V X7R 1210
Szczegółowy opis
3300 pF ±5% 500V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
VJ1210Y332JXEAT Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)