VJ1210A332JXCAT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Vitramon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Vitramon
KEMET
3300 pF ±5% 200V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1210 (3225 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1210A332JXCAT
Numer produktu DigiKey
VJ1210A332JXCAT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
VJ1210A332JXCAT
Opis
CAP CER 3300PF 200V C0G/NP0 1210
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
VJ1210A332JXCAT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,067" (1,70mm)