1206ZC475MAJ2A jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Udoskonalony
Taiyo Yuden
KEMET
KEMET
4.7 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1206ZC475MAJ2A
Numer produktu DigiKey
1206ZC475MAJ2A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
1206ZC475MAJ2A
Opis
CAP CER 4.7UF 10V X7R 1206
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1206ZC475MAJ2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,070" (1,78mm)