LD063C475KAB2A
Numer produktu DigiKey
478-LD063C475KAB2ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-LD063C475KAB2ACT-ND - Taśma cięta (CT)
478-LD063C475KAB2ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LD063C475KAB2A
Opis
CAP CER 4.7UF 25V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
LD063C475KAB2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,070" (1,78mm)