LD06ZZ475MAB2A jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 23 278
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
KEMET
4.7 µF ±20% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LD06ZZ475MAB2A
Numer produktu DigiKey
LD06ZZ475MAB2A-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LD06ZZ475MAB2A
Opis
CAP CER 4.7UF 10V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LD06ZZ475MAB2A Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,070" (1,78mm)