12063C475KAT2A
Numer produktu DigiKey
478-KGM31AR71E475KUTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-KGM31AR71E475KUCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-KGM31AR71E475KUDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
12063C475KAT2A
Opis
CAP CER 4.7UF 25V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
12063C475KAT2A Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)