C907U102MZVDAAWL35 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Similar
W magazynie: 385
1000 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U102MZVDAAWL35
Numer produktu DigiKey
C907U102MZVDAAWL35-ND
Producent
Numer produktu producenta
C907U102MZVDAAWL35
Opis
CAP CER 1000PF 440VAC Y5V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C907U102MZVDAAWL35 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Napięcie - znamionowe
Styl odprowadzeń
Proste
Współczynnik temperaturowy
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (8)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
C907U102MZWDAAWL20KEMET0C907U102MZWDAAWL20-ND0,25825 złUdoskonalony
C907U102MZWDAAWL45KEMET0C907U102MZWDAAWL45-ND0,25825 złUdoskonalony
C927U102KZYDAAWL20KEMET0C927U102KZYDAAWL20-ND0,23286 złUdoskonalony
C927U102KZYDAAWL45KEMET0C927U102KZYDAAWL45-ND0,23286 złUdoskonalony
C717U102MZVDAAWL35KEMET385399-C717U102MZVDAAWL35-ND1,65000 złSimilar
Przestarzałe
Zapasy z platformy handlowej: 8 000 wyświetl teraz
Ten produkt nie jest już produkowany. Wyświetl Zamienniki lub Rodzaje opakowań alternatywnych.
Other Suppliers on DigiKey
8 000W magazynie