C907U102MZWDAAWL20 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
W magazynie: 711
Similar
W magazynie: 6
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 195
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Bezpośrednie
1000 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5U (E) Promieniowe, tarcza
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C907U102MZWDAAWL20
Numer produktu DigiKey
C907U102MZWDAAWL20-ND
Producent
Numer produktu producenta
C907U102MZWDAAWL20
Opis
CAP CER 1000PF 440VAC Y5U RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C907U102MZWDAAWL20 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)