C717U102MZVDAAWL35
Numer produktu DigiKey
399-C717U102MZVDAAWL35-ND
Producent
Numer produktu producenta
C717U102MZVDAAWL35
Opis
CAP CER 1NF X1/Y2 440V/300V
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
C717U102MZVDAAWL35 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Torba
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, tarcza
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,433" (11,00mm)
Napięcie - znamionowe
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)