C901U102MZVDBA7317
Numer produktu DigiKey
399-9466-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-9466-3-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
C901U102MZVDBA7317
Opis
CAP CER 1000PF 440VAC Y5V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±20% 440V~ Kondensatory ceramiczne Y5V (F) Promieniowe, tarcza
Modele EDA/CAD
C901U102MZVDBA7317 Modele
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Prod.
Parametry znamionowe
X1, Y2
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Typ mocowania
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,276" (7,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozstaw odprowadzeń
0,394" (10,00mm)