C412C683K5R5TA7200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
0.068 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C412C683K5R5TA7200
Numer produktu DigiKey
399-4490-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C412C683K5R5TA7200
Opis
CAP CER 0.068UF 50V X7R AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C412C683K5R5TA7200 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,170" (3,05mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%