C420C683K5R5TA7200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Similar
KYOCERA AVX
0.068 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C420C683K5R5TA7200
Numer produktu DigiKey
399-4502-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C420C683K5R5TA7200
Opis
CAP CER 0.068UF 50V X7R AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C420C683K5R5TA7200 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,100" x 0,260" (2,54mm x 6,60mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%