C430C683K1R5TA7200 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
0.068 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Finding the Most Accurate Capacitance Measurement
C430C683K1R5TA7200
Numer produktu DigiKey
399-4516-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
C430C683K1R5TA7200
Opis
CAP CER 0.068UF 100V X7R AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
C430C683K1R5TA7200 Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,150" x 0,290" (3,81mm x 7,37mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±10%