SA115C683JAR
Numer produktu DigiKey
SA115C683JAR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SA115C683JAR
Opis
CAP CER 0.068UF 50V X7R AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.068 µF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R Osiowa
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SA115C683JAR Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,120" x 0,170" (3,05mm x 4,32mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±5%