JN2DS10SLK-R
JN2DS10SLK-R
JN2DS10SLK-R
Numer produktu DigiKey
670-3085-ND
Producent
Numer produktu producenta
JN2DS10SLK-R
Opis
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Wtyczka, gniazda żeńskie Zagniatanie
Kategoria
Materiał obudowy
Żywica syntetyczna
Prod.
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Seria
Kolor
Czarne
Opakowanie
Taca
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona, nakrętka sprzęgająca
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
3A
Liczba pozycji
10
Napięcie znamionowe
200V~
Rozmiar obudowy - wkładka
S
Temperatura robocza
-20°C - 100°C