JN1AS10ML1-R nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
W magazynie: 566
Arkusz danych
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
JN1AS10ML1-R
Numer produktu DigiKey
670-2028-ND
Producent
Numer produktu producenta
JN1AS10ML1-R
Opis
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
JN1AS10ML1-R Modele
Kategoria
Materiał podstawowy
Plastikowe
Prod.
Materiał obudowy
Żywica syntetyczna
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Czarne
Status części
Aktywny
Prąd znamionowy (A)
3A
Typ złącza
Napięcie znamionowe
200V~
Liczba pozycji
10
Otwór kabla
0,472" (12,00mm)
Rozmiar obudowy - wkładka
S
Temperatura robocza
-20°C - 125°C