JN1AS10ML2-R
Numer produktu DigiKey
670-1055-ND
Producent
Numer produktu producenta
JN1AS10ML2-R
Opis
CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Kubeczek lutowniczy
Kategoria
Materiał podstawowy
Plastikowe
Opakowanie
Taca
Aktywny
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
3A
Napięcie znamionowe
200V~
Rozmiar obudowy - wkładka
S
Otwór kabla
0,472" (12,00mm)
Typ mocowania
Montaż panelowy
Temperatura robocza
-20°C - 125°C