JN1HS10PLKS2
Numer produktu DigiKey
JN1HS10PLKS2-ND
Producent
Numer produktu producenta
JN1HS10PLKS2
Opis
CONN RCPT MALE 10POS GOLD CRIMP
Szczegółowy opis
10 Pozycyjne złącze cylindryczne Gniazdo, wtyki męskie Zagniatanie
Opakowanie
Zbiorcze
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Funkcje
Osłona
Typ złącza
Prąd znamionowy (A)
3A
Napięcie znamionowe
200V~
Temperatura robocza
-20°C - 125°C