IN-P36BTEUW.30 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | IN-P36BTEUW.30 |
Opis | LED WHITE DIFFUSED 4PLCC SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Białe Wskaźniki LED - dyskretne 3V 4-SMD, J-Lead |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.) 3V |
Prod. | Prąd - próby 30mA |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Kąt widzenia 60° |
Status części Aktywny | Typ mocowania |
Kolor | Obudowa / skrzynia 4-SMD, J-Lead |
Przezroczystość soczewki Rozproszone | Obudowa dostawcy urządzenia |
Milikandele znamionowe | Rozmiar / wymiar 3.60mm L x 3.10mm B |
Styl soczewki Okrągłe z kopułkową górną częścią | Wysokość (maks.) 3,30mm |