IN-P36BTEUW.40 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Inolux
W magazynie: 7 404
Inolux
W magazynie: 5 810
W magazynie: 885
Białe Wskaźniki LED - dyskretne 3V 4-SMD, J-Lead
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IN-P36BTEUW.40
Numer produktu DigiKey
1830-IN-P36BTEUW.40TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1830-IN-P36BTEUW.40CT-ND - Taśma cięta (CT)
1830-IN-P36BTEUW.40DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IN-P36BTEUW.40
Opis
LED WHITE DIFFUSED 4PLCC SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3V
Prod.
Prąd - próby
30mA
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
3.60mm L x 3.10mm B
Wysokość (maks.)
3,30mm