IN-P36BTEUW.50 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | IN-P36BTEUW.50 |
Opis | LED WHITE DIFFUSED 4PLCC SMD |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 18 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | Białe Wskaźniki LED - dyskretne 3V 4-SMD, J-Lead |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Kategoria | Prąd - próby 30mA |
Prod. | Kąt widzenia 60° |
Opakowanie Taśma i szpula (TR) Taśma cięta (CT) Digi-Reel® | Typ mocowania |
Status części Aktywny | Obudowa / skrzynia 4-SMD, J-Lead |
Kolor | Obudowa dostawcy urządzenia |
Przezroczystość soczewki Rozproszone | Rozmiar / wymiar 3.60mm L x 3.10mm B |
Milikandele znamionowe | Wysokość (maks.) 3,30mm |
Styl soczewki Okrągłe z kopułkową górną częścią | Bazowy numer produktu |
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.) 3V |