IN-P36BTEUW.27 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Inolux
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Inolux
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 939
W magazynie: 885
Białe Wskaźniki LED - dyskretne 3V 4-SMD, J-Lead
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IN-P36BTEUW.27
Numer produktu DigiKey
1830-IN-P36BTEUW.27TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1830-IN-P36BTEUW.27CT-ND - Taśma cięta (CT)
1830-IN-P36BTEUW.27DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IN-P36BTEUW.27
Opis
LED WHITE DIFFUSED 4PLCC SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - próby
30mA
Prod.
Kąt widzenia
60°
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Nie do nowych projektów
Obudowa / skrzynia
4-SMD, J-Lead
Kolor
Obudowa dostawcy urządzenia
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Rozmiar / wymiar
3.60mm L x 3.10mm B
Milikandele znamionowe
Wysokość (maks.)
3,30mm
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (typ.)
3V