IAUT260N10S5N019ATMA1
Numer produktu DigiKey
IAUT260N10S5N019ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
IAUT260N10S5N019ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
IAUT260N10S5N019ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IAUT260N10S5N019ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 100V 260A 8HSOF
Standardowy czas realizacji przez producenta
27 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 260A (Tc) 300W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-HSOF-8-1
Modele EDA/CAD
IAUT260N10S5N019ATMA1 Modele
Kategoria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
166 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (maks.)
±20V
Seria
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
11830 pF @ 50 V
Straty mocy (maks.)
300W (Tc)
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-HSOF-8-1
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,9mOhm przy 100A, 10V
Bazowy numer produktu
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,8V przy 210µA