BSZ160N10NS3GATMA1 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 61 758
Arkusz danych
Similar
Texas Instruments
W magazynie: 9 150
Arkusz danych
W magazynie: 734
onsemi
Panjit International Inc.
Renesas Electronics Corporation
Rohm Semiconductor
STMicroelectronics
Kanał N 100 V 8A (Ta), 40A (Tc) 2,1W (Ta), 63W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TSDSON-8
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BSZ160N10NS3GATMA1
Numer produktu DigiKey
BSZ160N10NS3GATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BSZ160N10NS3GATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
BSZ160N10NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BSZ160N10NS3GATMA1
Opis
MOSFET N-CH 100V 8A/40A 8TSDSON
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BSZ160N10NS3GATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 12µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
25 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
1700 pF @ 50 V
Straty mocy (maks.)
2,1W (Ta), 63W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TSDSON-8
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
16mOhm przy 20A, 10V