RH6P040BHTB1
Numer produktu DigiKey
846-RH6P040BHTB1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
846-RH6P040BHTB1CT-ND - Taśma cięta (CT)
846-RH6P040BHTB1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
RH6P040BHTB1
Opis
NCH 100V 40A, HSMT8, POWER MOSFE
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 40A (Tc) 59W (Tc) Montaż powierzchniowy 8-HSMT (3,2x3)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
16.7 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1080 pF @ 50 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
59W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
8-HSMT (3,2x3)
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
6V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
15,6mOhm przy 40A, 10V