STL8N10F7
Numer produktu DigiKey
497-14991-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-14991-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-14991-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STL8N10F7
Opis
MOSFET N-CH 100V POWERFLAT
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 35A (Tc) 3,5W (Ta), 50W (Tc) Montaż powierzchniowy PowerFlat™ (3,3x3,3)
Modele EDA/CAD
STL8N10F7 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
22 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
2000 pF @ 50 V
Straty mocy (maks.)
3,5W (Ta), 50W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PowerFlat™ (3,3x3,3)
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
20mOhm przy 4A, 10V