BSC010N04LS6ATMA1
Numer produktu DigiKey
BSC010N04LS6ATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BSC010N04LS6ATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
BSC010N04LS6ATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BSC010N04LS6ATMA1
Opis
MOSFET N-CH 40V 40A/100A TDSON
Standardowy czas realizacji przez producenta
61 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 40A (Ta), 100A (Tc) 3W (Ta), 150W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8-6
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BSC010N04LS6ATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
67 nC @ 4.5 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
4600 pF @ 20 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
3W (Ta), 150W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TDSON-8-6
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1mOhm przy 50A, 10V