BSC010N04LSIATMA1
Numer produktu DigiKey
BSC010N04LSIATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BSC010N04LSIATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
BSC010N04LSIATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BSC010N04LSIATMA1
Opis
MOSFET N-CH 40V 37A/100A TDSON
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 37A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 139W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8, FL
Modele EDA/CAD
BSC010N04LSIATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
87 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
6200 pF @ 20 V
Status części
Aktywny
Charakterystyka FET
Dioda Schottky'ego (korpus)
Typ FET
Straty mocy (maks.)
2,5W (Ta), 139W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TDSON-8, FL
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1,05mOhm przy 50A, 10V