BSC010N04LSATMA1
Numer produktu DigiKey
BSC010N04LSATMA1TR-ND - Taśma i szpula (TR)
BSC010N04LSATMA1CT-ND - Taśma cięta (CT)
BSC010N04LSATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BSC010N04LSATMA1
Opis
MOSFET N-CH 40V 38A/100A TDSON
Szczegółowy opis
Kanał N 40 V 38A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 139W (Tc) Montaż powierzchniowy PG-TDSON-8, FL
Modele EDA/CAD
BSC010N04LSATMA1 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
95 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
6800 pF @ 20 V
Straty mocy (maks.)
2,5W (Ta), 139W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
40 V
Obudowa dostawcy urządzenia
PG-TDSON-8, FL
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
1mOhm przy 50A, 10V