DF62W-2EP-2.2C
DF62W-2EP-2.2C
DF62W-2EP-2.2C
Numer produktu DigiKey
H124897-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62W-2EP-2.2C
Opis
CONN PLUG HSG 2POS 2.20MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,087" (2,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF62W-2EP-2.2C Modele
Kategoria
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Prod.
Zakończenie styku
Zagniatanie
Seria
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Opakowanie
Torba
Kolor
Czarne
Status części
Ostatnio kupiono
Funkcje
Wodoodporny
Typ złącza
Materiał izolacji
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ styku
Wtyk męski
Temperatura robocza
-35°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,087" (2,20mm)