DF62WC-2EP-2.2C
Numer produktu DigiKey
26-DF62WC-2EP-2.2C-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62WC-2EP-2.2C
Opis
CONN PLUG HSG 2POS 2.20MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Złącza prostokątne - obudowy Wtyczka Czarne 0,087" (2,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF62WC-2EP-2.2C Modele
Typ mocowania
Uchwyt zatrzaskowy
Kolor
Czarne
Typ styku
Wtyk męski
Temperatura robocza
-35°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,087" (2,20mm)