DF62W-4S-2.2C
DF62W-4S-2.2C
DF62W-4S-2.2C
Numer produktu DigiKey
H124900-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62W-4S-2.2C
Opis
CONN SOCKET HSG 4POS 2.20MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,087" (2,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF62W-4S-2.2C Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Odstęp między rzędami
0,079" (2,00mm)
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Kolor
Białe
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-35°C - 105°C
Raster
0,087" (2,20mm)