DF62W-2S-2.2C
Numer produktu DigiKey
H124896-ND
Producent
Numer produktu producenta
DF62W-2S-2.2C
Opis
CONN SOCKET HSG 2POS 2.20MM
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2 Złącza prostokątne - obudowy Gniazdo Białe 0,087" (2,20mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
DF62W-2S-2.2C Modele
Typ mocowania
Blokada zatrzaskowa
Kolor
Białe
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Temperatura robocza
-35°C - 105°C
Liczba pozycji
Uwaga
Styki sprzedawane oddzielnie
Raster
0,087" (2,20mm)