M80-5000000MH-02-332-00-000
Numer produktu DigiKey
952-M80-5000000MH-02-332-00-000-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-5000000MH-02-332-00-000
Opis
2 POS. MALE SIL VERTICAL THROUGH
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy 2 (zasilanie) pozycja 0,157" (4,00mm)
Modele EDA/CAD
M80-5000000MH-02-332-00-000 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Gwintowane
Prod.
Długość styku - bolec
0,197" (5,00mm)
Seria
Wysokość izolacji
0,220" (5,60mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Funkcje
Łączniki śrubowe, szczelina kluczująca, kołnierz mocujący
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
20A
Napięcie znamionowe
800V~/=
Typ mocowania
Wysokości stosu z matami
7,3mm