M80-5000000M7-02-334-00-000
Numer produktu DigiKey
952-4219-ND
Producent
Numer produktu producenta
M80-5000000M7-02-334-00-000
Opis
CONN HEADER R/A 2POS 4MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Otwór przelotowy, kąt prosty 2 pozycja 0,157" (4,00mm)
Modele EDA/CAD
M80-5000000M7-02-334-00-000 Modele
Kategoria
Długość styku - bolec
0,197" (5,00mm)
Prod.
Wysokość izolacji
0,236" (6,00mm)
Opakowanie
Rurka
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Funkcje
Żłobek kluczujący, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy, osprzęt montażowy
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd znamionowy (A)
20A
Napięcie znamionowe
800V