G125-MS10605L2P
Numer produktu DigiKey
G125-MS10605L2P-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MS10605L2P
Opis
CONN HDR VERT 6POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 6 pozycja 0,049" (1,25mm)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-MS10605L2P Modele
Kategoria
Wysokość izolacji
0,193" (4,90mm)
Prod.
Typ kształt
Cylindryczne
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Opakowanie
Listwa
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ złącza
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Wtyk męski
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Raster - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Blokada płytki
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Liczba rzędów
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Kolor izolacji
Czarne
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2A
Styl
Napięcie znamionowe
450V~/=
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Wysokości stosu z matami
7,23mm, 7,31mm