G125-MC10605L4-0150F
Numer produktu DigiKey
G125-MC10605L4-0150F-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MC10605L4-0150F
Opis
1.25MM M/F 6POS 26AWG 150MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo do wtyczki 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Producent
Harwin Inc.
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")