G125-FC20605L0-0450L
Numer produktu DigiKey
G125-FC20605L0-0450L-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FC20605L0-0450L
Opis
1.25MM F/L 6POS 28AWG 450MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
6 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 1,48' (450,00mm)
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Producent
Harwin Inc.
Długość
1,48' (450,00mm)