G125-FC20605L0-0150L
Numer produktu DigiKey
G125-FC20605L0-0150L-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FC20605L0-0150L
Opis
1.25MM F/L 6POS 28AWG 150MM
Szczegółowy opis
6 Zespoły kablowe ze złączami prostokątnymi Gniazdo na poszczególne odprowadzenia przewodów 0,492' (150,00mm, 5,91")
Kategoria
Raster - złącza
0,049" (1,25mm)
Długość
0,492' (150,00mm, 5,91")