G125-FS11005F2P
G125-FS11005F2P
Harwin’s Company Overview
G125-FS11005F2P
Numer produktu DigiKey
952-4101-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-FS11005F2P
Opis
CONN RCPT 10POS 0.049 GOLD SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycja Gniazdo Złącze 0,049" (1,25mm) Montaż powierzchniowy Złoto
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
G125-FS11005F2P Modele
Kategoria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Prod.
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Seria
Kolor izolacji
Zielone
Opakowanie
Listwa
Wysokość izolacji
0,207" (5,25mm)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Typ złącza
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Typ styku
Gniazdo żeńskie
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Styl
Element łączący płytki lub płytkę z kablem
Wysokości stosu z matami
7,33mm, 7,4mm
Liczba pozycji
Funkcje
Montaż nasadowy, klucz polaryzujący
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2A
Raster - powierzchnie współpracujące
Napięcie znamionowe
450V
Liczba rzędów
2
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
0,049" (1,25mm)