G125-MS11005M3P jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
Harwin Inc.
W magazynie: 290
Arkusz danych
MFR Recommended
Harwin Inc.
W magazynie: 201
Arkusz danych
W magazynie: 277
W magazynie: 212
Listwa złącza Montaż powierzchniowy 10 pozycja 0,049" (1,25mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
G125-MS11005M3P
G125-MS11005M3P
Harwin’s Company Overview
G125-MS11005M3P
Numer produktu DigiKey
952-4085-ND
Producent
Numer produktu producenta
G125-MS11005M3P
Opis
CONN HEADER SMD 10POS 1.25MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
G125-MS11005M3P Modele
Kategoria
Wysokość izolacji
0,193" (4,90mm)
Prod.
Typ kształt
Cylindryczne
Seria
Wykończenie styku - powierzchnie współpracujące
Złoto
Opakowanie
Listwa
Grubość wykończenia styku - powierzchnie współpracujące
1,25µin (0,203µm)
Status części
Aktywny
Wykończenie styku - bolec
Złoto
Typ złącza
Materiał styku
Brąz fosforowy
Typ styku
Wtyk męski
Materiał izolacji
Poliamid (PA4T), nylon 4T, szklane wypełnienie, bez halogenów
Raster - powierzchnie współpracujące
Funkcje
Śruby dociskowe, kołnierz połączeniowy, kołnierz montażowy, montaż nasadowy, klucz polaryzujący
Liczba pozycji
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Liczba rzędów
2
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Odstęp między rzędami - powierzchnie współpracujące
Kolor izolacji
Zielone
Liczba pozycji obciążonych
Wszystkie
Prąd znamionowy (A)
2A
Styl
Napięcie znamionowe
450V
Osłona
Osłonięte - 4 ściany
Wysokości stosu z matami
7,3mm, 7,44mm